Hakkımızda
 

Vizyonumuz

Ülkemizde yerli mühendislk ile Türk malı tasarımlar yaparak tamamen yerli üretim yapmak. Türkiye'de pazara sunmak ve ürünlerimizi yurt dışına ihraç etmek. Ülkemize katma değer sağlamak. Şarj ile ilgili sorunlara pratik kullanışlı çözümler sunmak. Tüketicilerin ev ve arabaları dışında vakit geçirdikleri yerlerde şarj ile ilgili sıkıntılarını en konforlu şekilde çözmek. Sürekli ar-ge yapmak. çözüm odaklı olmak.
Ayrıca inşaat alanında; doğa dostu, enerji verimli, çevreye duyarlı, akıllı bina teknolojisiyle donatılmış, depreme dayanıklı binalar inşa etmektir.

HEDEFLERİMİZ

Mobil yeni nesil akıllı telefonların bütün şarj sorunlarıyla ilgili çözüm ürünleri üreterek , insanların telefonlarından ayrılmadan şarj problemlerini en etkili biçimde çözmek ve konforlarından ayırmadan hizmet sağlamak. Teknoloji geliştikçe kablosuz şarj pedlerine uyumlu akıllı telefonlarının sayısı artacaktır. Bu gelişmeler bizim vizyonumuz olacaktır. Zamanla bütün telefonlar kablosuz şarja uyumlu oldukça bizim hedefimiz hem portatif hem kablosuz şarjı birarada sunmaktır. ürünlerimizin her noktada her masada olmasını sağlamak ve işletmelerin bu hizmetten kar etmelerini sağlamaktır.

KURUMSAL

Jetpriz, teknolojinin ihtiyaçtan öte artık vazgeçilmez bir gereklilik olduğunu düşünerek, mobil şarj problemlerinin çözümü konusunda en son teknoloji, tasarım , teknik servis hizmeti ile üretime odaklamış bir kuruluştur.

Firma, 2013 yılında İSTANBUL'da kurulmuş olup, JETPRİZ markasını oluşturmuş ve çağımız insanlarının akıllı telefonlarda ve cihazlardaki yaşadıkları şarj problemlerini, gerçekleştirdiği yazılım tasarımı, mühendislik, üretimi, eğitim ve destek hizmetlerinde kalite belgesine sahip, uluslararası standartlara uygun ve çok iyi eğitim görmüş deneyimli uzman kadrosunun hizmet anlayışına uygun bir düzeyde ihtiyaçları karşılayacaktır.

İleri teknolojinin sunduğu yenilikleri kullanarak JETPRİZ Ar-Ge çalışmalarını uygulamalı ve deneysel olarak sürekli arttırıp, kaliteli ürünler üreterek tüm müşterilerin güvendiği üretici, marka olmak ve satış sonrası hizmetlerde hemen ulaşılabilirlik üstünlüğünüzü devam ettirerek sürekli yenilikçi çözümler üretmektir. Bu doğrultuda ürünlerin tüm sektörlere hitap etmesini sağlayarak, hassasiyeti en üst seviyelerde tutmak ve şarj problemi konusunda sektörde ve toplumda örnek model olmaktır.

JETPRİZ, gelişen teknolojiye uygun olarak, artan akıllı cihazların şarj sorunlarını çözme konusunda tüm üretim, AR-GE , teknik servis ve hizmet anlayışı çerçevesinde alternatif çözümler sunmayı hedefler. Başta Restaurant, Cafe, Hotel, Bekleme Salonları, Konferanslar, Plajlar gibi gerek sosyal gerek iş alanlarda hem kablosuz hem de portatif şarjı farklı kullanım alanlarında , tüm akıllı cihazlara uyumlu hale getirerek hizmete sunacaktır.

$("#menu_72").addClass("active");